Společnosti · 24. 4. 2023

Topení je důležité

Víte čím se zabývají topenáři?
Topenáři řeší rozvody trubek v domácnostech a teplárnách. Je to poměrně náročná práce, protože to není jen o tom napojit trubky. Materiál i práce musí být prováděny na základě vyhlášek a musí splňovat určité standardy. Topenáři dále řeší napojení kotlů na radiátory a jsou zodpovědní za to, že vám v zimě nebude zima.

instalatér práce

Velmi důležití jsou i instalatéři, kteří řeší aby vám v domě tekla voda na správných místech, řeší funkčnost odpadů a díky nim máte komfortní bydlení. Umíte si představit že byste si na koupání museli nosit vodu ze studny? Nejspíš ne, a za to můžeme poděkovat právě těmto řemeslníkům.

Topenáři Ostrava nabízí služby v oblasti topenářští a instalatérství. Můžete očekávat kvalitní a rychlé služby, které vás překvapí příznivými cenami. Pokud se chystáte rekonstruovat dům nebo byt, určitě budete mezi prvními věcmi řešit právě rozvody vody a odpady. Jestli nemáte vzdělání nebo zkušenosti v tomto oboru, rozhodně nezkoušejte práce provádět sami a svěřte je odborníkům. Topenáři vám zase namontují radiátory a nebo napojí krb na radiátory, případně vám mohou položit podlahové topení.

instalatér topenář

To není vše
Kromě klasických instalatérských a topenářských prací na objednání řešíme i havarijní služby. Najít dobrý havarijní servis například pro případ úniku vody a nebo pro protékání wc je poměrně složité, ale ne nemožné. Můžete se obrátit na servis, který má pohotovost 24 hodin denně. Můžete tak volat prakticky okamžitě jakmile se o problému dozvíte, a my u vás budeme co nejdříve to bude možné. Díky včasnému zásahu a opravě máte jistotu že nedojde k navyšování škody na vašem majetku. Nečekejte s problémem například od soboty až do pondělí, ale volejte nás hned, protože každou hodinu navíc může docházet k dalším škodám. Toto mějte na paměti hlavně pokud bydlíte v bytě, abyste nepoškodili majetek sousedům.

5/5 - (2 votes)