Společnosti · 27. 3. 2023

Kultura pro děti

Je jasné, že i malé děti by chtěly mít nějaké krásné představení, aby zahnaly nudu. A mně se například líbí opravdu krásné hudební představení a koncertní programy, co můžete najít na webové stránce bubblemusic.cz. A říká se, že hudba je taková malba, na kterou se člověk dívá ušima. Znáte toto úsloví? Myslíte si že tohle pravda? Pokud ano, tak vítejte na této webové stránce. Tady se dozvíte opravdu spoustu informací a také zjistíte opravdu hodně věcí, které byste chtěli vědět, než dáte děti do nějakého hudebního koncertu nebo dokonce hudební školy. Mně se tohle opravdu hodně líbí.

Děti mají rády zábavu.

A opravdu jsem nešťastná a také mě mrzí, že když jsem byla malé dítě, tak naši rodiče s námi nechodili vůbec do žádného představení ani taky do divadla ne. A vůbec jsme neměli žádné kulturní vzdělání. My jsme vlastně kulturní vzdělání měli jenom tehdy, když jsme šli se základní školou třeba do kina anebo do divadla. Nebo na nějaké jiné představení, takže jsem akorát každý rok se školou byla tam, kam nás rodiče vůbec nebrali. A proto, když už mám nyní dítě, tak s ním chodím moc ráda za kulturou. A to především do divadla Art, které se mi opravdu hodně líbí. A tohle divadlo je z Olomouce.

I děti chtějí kulturu.

Pokud i vás zajímá více informací o tomto divadlu, tak navštivte zmíněné webové stránky. Je to pěkné a moderní představení, které se bude líbit nejenom malým posluchačům, ale také dospělým. Je to vážně krásné školní představení, které může být i ve školce. Mně se tohle líbí a jsem ráda, že tohle vůbec existuje, protože alespoň malé děti můžou mít také kulturní vzdělání. Vím, že školní představení se bude líbit všem. A co si myslíte vůbec vy o školním představení Bubblemusic? Podle mě je to velmi důležité. Protože i malé děti si už dělají různé své vlastní úsudky o životě a také kultuře, takže by dětem nemělo být odpíráno ani bohatství kultury a tak podobně.