Nákupy · 18. 4. 2023

Eleganci střídá nádhera

Každá žena patrně ví, že kolébkou módy a oblečení je daleká Paříž. Ale i v Praze, tedy v České republice je možné pocítit ten svěží vánek v módě, který vane od Paříže, až do pražského salonu Zoryany Stekhnovych. V této kolébce moderních a elegantních rób určitě najdete tu svou nebo pro vaší dceru, která se příští rok chystá maturovat, takže bude potřebovat večerní luxusní společenské šaty, ve kterých zazáří jako hvězda. Dopřejte jí v tento významný den, který se už v životě neopakuje, si ho užít jak se patří a dopřejte jí ten opravdový luxus, který si zaslouží. Počkejte, až si budete za pár let prohlížet fotky z maturitního plesu, určitě nezalitujete ani jednou.

saticky

Pokud vaší dceři sluší růžový něžný tón, můžete jí vybrat šaty, ve kterých bude vypadat naprosto něžně a zároveň fantasticky. Pokud chce je mít ozdobené krajkou a korálky, rozhodně si vybere z několika možných variant. Pokud chce mít jednoduché saténové, určitě také najde ty svoje. S živůtkem a s dekoltem ve tvaru srdíčka, který vytvoří nádhernou siluetu a zároveň rafinovaně sexy, ale ve všech mezích a decentně. Až s nimi propluje parketem, budete všichni udiveni z toho, jak jí to padne a jak bude v nich vypadat jako na obláčku. Samozřejmě i vy jako maminka si můžete vybrat plesovou róbu, kterou byste ten večer také ráda oblékla, a budete mít konečně oboje z krku. Vyřešte to ještě nyní, ať máte jistotu, že si ty luxusní kousky před vámi nikdo nezamluví dříve.

svatba

Impozantní róby budou vaše! Pokud vás například trápí, že máte silnější ruce, nemusíte se obávat, můžete si vybrat ty, které mají třeba průhledné rukávky, které jemně zakryjí vaše nedostatky. Krásně a sexy budete také vypadat v kouscích, které mají hluboké rozparky až k vrchnímu konci stehen. A pozor milé dámy, tylové sukně opět letí, dejte jim šanci a oblečte si je!