Láska · 27. 12. 2022

Věř v lásku

Věříte v lásku? Láska existuje, stačí jí pouze věřit. Láska je opravdu něco velmi výjimečného, s tím souvisí, že láska je opravdu obrovský dar, který může potkat kohokoliv z nás. Láska je překrásná, proto kdo jí má, a lásku našel, tak by si toho měl vážit. Láska je překrásná, protože je výjimečná tím, že je nejkrásnější v životě. Kdo jí nepoznal, tak neví, co to láska je. Někdo lásku vůbec nechápe, nikdy jí neporozuměl, ale láska je svým způsobem velmi složitá. Někdy si myslíme, že toho člověka milujeme, ale nakonec tomu tak není, protože se objeví někdo jiný, někdo mnohem víc výjimečný, a zjistíme, že to láska před tím nebyla.

Žena

Byl to prostě pouhý klam, který čekal na úplně někoho jiného. Srdce nám vždy napoví, kdo je skutečná láska. Srdce je totiž mocnější než člověk. Láska je skutečná tím, když opravdu v hloubi duše cítíme, že to skutečná láska je. Duše nám dává sama signál se srdcem. Vždy se říká, poslouchej hlas svého srdce. Tak složité to není, ale není to hned rozpoznatelné, protože si lásku můžeme myslet, ale láska to není. Nebo máme člověka, se kterým trávíme čas, a po delší době zjistíme, že začínáme k tomu člověku cítit mnohem víc. Pak se stane zázrak, a úžasný pocit, který cítíme je velmi zvláštní.

Láska

Pak ucítíme lásku, a to je ta skutečná. Na toho člověka jen tak nezapomeneme, cítíme k němu něco jiného než k někomu jinému. A to je dar, který je krásný a překvapivý. Láska je krásná, proto je krásné, když jí prožíváte. Buďte za to rádi, a važte si toho z celého srdce. Je to krásné, kdo tohle zažije, je to dar, je to štěstí. Láska je krásná, když člověk skutečně miluje toho druhého. Skutečná láska se vždy pozná. Jenom stačí lásce uvěřit, protože když věříme, tak se stane tou skutečnou. Pak už v nás zůstane navždy, a nikdy nás neopustí, protože srdce máme jen jedno.