Móda · 5. 1. 2023

Móda pro psy

Někdo si může ťukat na čelo, když člověk obleče svého domácího mazlíčka. Hlavně kočky a psy. No jako mě kolikrát taky nad tím rozum zůstává stát, ale co. Móda patří všem, a tak i naši domácí mazlíčci můžou vypadat opravdu šik. Když se podívejte na internet, tak hlavně zahraniční celebrity mají oblékané domácí mazlíčky, do luxusních značek oblečení. Což jako tedy nechápu ale dobře. A hlavně nechápu, jak jim můžou nazout boty. Ale nic o tom nevím tak že možná to má taky nějaký účel anebo je to fakt jenom doplněk oblečení. Kolikrát to vypadá opravdu úsměvně jak ti psy vypadají.

pes

Když mají na sobě třeba oblečenou bundu, nebo nějaký kožich. Asi pro ty menší psí plemena je to fajn, hlavně třeba když nemají žádnou srst anebo krátkou srst, tak je třeba takový kabátek nebo bundička můžou zahřát. Na velkých psech naprosto třeba chápu pláštěnku, když prší. TO hle je fakt výhoda. Jako budete se divit, ale já jim našim psům dávám, jelikož mají dlouhou srst a můžu vám říct, že trvá strašně dlouho, než jim jí vysuším hlavně fénem. Protože je máme v bytě. Kdyby byly venku na zahradě tak mi je to celkem jedno, tam by nějak uschnuly, ale ty pláštěnky jsou opravdu luxusní.

pes

No a co vše můžete svému miláčkovi obléknout? Jaké módní trendy mají? 

Určitě máme opravdu z čeho vybírat. Můžeme svému mazlíčkovi koupit třeba tričko, dokonce stejné, jak máme my, abyste byli sladěni, nebo nějaké oblíbení kapely a podobně. Dále určitě koupíte nějakou hezkou stylovou vestičku, která se vám bude hodit na chladné počasí. Taky nesmí v šatníku pejska chybět stylová bundička, jak na zimu, tak třeba i do deště. Taky v zimních dnech, kdy je opravdu mráz, tak svému mazlíčkovi můžete pořídit ponožky nebo takové botičky, aby mu tlapky nemrzli. No a pak můžete dokupovat spousty různých psých doplňků, jako jsou brýle, čepice, různé obojky, sponky a další vymoženosti.