Nákupy · 18. 3. 2024

Jako za mlada


Články časopisů nebo internetových magazínů plní hvězdy, které mají vždy a všude a při všech příležitostech dokonalé dekolty. Mohou za to ruce šikovných chirurgů, říkáte si, ale to tak nemusí být úplně pravda. Dokonalého výstřihu se dá docílit i jinak, bez toho, aniž byste nutně museli jít pod skalpel. Nápomocny vám totiž mohou být vymoženosti, jako je prsní páska, kterou vykouzlíte dokonalost i třeba se značně povadlým poprsím nebo poprsím menšího vzrůstu. Buďte sexbombou každého večera díky Lifties!

dekolt

Lifties je pro každou velikost a tvar poprsí, ať už máte skutečně jakékoliv. Nabudí vám sebevědomí a vaše prsa dostanete tam, kam jste už dlouho chtěla. Jestliže se chystáte na společenskou akci, kam si chcete obléci šaty s odhalenými rameny nebo holými zády, je to pro vás ideální volba, abyste nemuseli vymýšlet nic s klasickou podprsenkou, protože s tou se nic vymyslet nedá, může totiž odkudkoliv vykouknout, a to opravdu nechceme, zejména na důležité večerní akci.

zada

Typu umístění a vytvarování je nekonečné množství, takže si vykouzlíte skutečně jakoukoliv pozici, kterou potřebujete nebo kterou potřebuje úbor, který si chystáte obléci. Pásky jsou pružné, jsou vyrobeny z hypoalergenního materiálu, odolá i propocení a vybrat si můžete černou, béžovou nebo bílou, podle barvy vašeho outfitu. Pokud už delší dobu toužíte po tom si obléci nádherné šaty s hlubokým dekoltem, ale vaše prsa by vám to nedovolila, pokud byste je nechala volně, toto váš problém velice jednoduše vyřeší a nebudete se trápit tím, že váš sen je v trapu. A navíc to není ani drahé řešení, ustřihnete si popruh, jaký potřebujete, třeba více kusů, a použijete zase jindy. Navíc se jedná o český výrobek, což se dnes také hodně cení. Nekupujte zbytečně drahé push-up podprsenky, vytvořte si tu vlastní a jedinečnou, a pokaždé jinou.