Nákupy · 15. 12. 2023

Erotické boty pro váš (ne)klidný spánek


Erotické boty vzbuzují u mužů takové fantazie, že by bylo obtížné je vůbec pochopit, natož popsat. Nejde tu samozřejmě o mistrovské dílo obuvnického průmyslu, s tím se setkáváme i u jiných modelů obuvi, například outdoorových trekových či běžeckých bot, jejichž chválu sice někteří muži pějí, nicméně nestává se, že by kvůli tomu prožívali vášnivou noc, obraceli se na lůžku a kvůli četné erekci se ráno probouzeli rozlámaní a nedospalí. Jde tu samozřejmě o krásné ženské nohy a chodidla.

ženské nohy

Za hezkýma ženskýma nohama se ohlédne snad každý normální heterosexuální chlap. Dokonce se o tom zmiňují umělci v televizních pořadech a filmech, přesto pokud se někdo vyjádří přesněji a dodá ženským nohám ještě více pozornosti, je šmahem označován za ujetého fetišistu. Toto je pravda ale jen zčásti, protože fetišistou je každý, kdo upřednostňuje k sexuálnímu vzrušení nějaký předmět či část těla, aniž jej zajímá její nositelka, takže rozhodně není pravdivé tvrzení, že zájem o nohy vede k fetišismu, přitom k němu může paradoxně směřovat i zájem o typické ženské pohlavní rysy – vagínu i ňadra. Fetišistou zkrátka může být někdo, koho ukájí pouhá vagína – a komu patří, už je mu celkem jedno.

dámské lodičky

S krásou ženských nohou a zejména chodidel je to však ještě zamotanější, protože do hry vstupuje více důvodů k jejich obdivu. A sice akupresurní (reflexní) body pro provozování masáží, které jsou mnohdy i erotogenní zónou, zejména v oblasti paty, a zároveň vzrušující tvary mnoha zakřivení, co některé muže rajcují už jen při samotném pohledu. A jestliže k tomu přidáme sexy narůžovělou barvu bosých nohou a leckdy i vůni ženského potu, která je jedním z nejsilnějších afrodiziak, máme tu to, co právě mužům nedá spát, a navozuje časté erekce. Buďme ale rádi, že k nim dochází, protože jinak by sex byl nesmírně ochuzen o jednu z krás, kvůli níž stojí za to žít, být a existovat.