Nákupy · 31. 12. 2023

Cateringová firma vám poslouží i při soukromé oslavě v přírodě


Oslavy promocí nebo zakončení středoškolského studia maturitní zkouškou mohou mít mnoho podob. Zpravidla se jedná o přizvání několika hostů z rodinného kruhu a z příbuzenstva, s nimiž slavíte v místě bydliště, uvnitř domu, případně na zahradě. Jedná se o teplé období roku, a tak lze na zahradě vztyčit i párty stan a mít tu pod jeho stříškou nachystané občerstvení. Jenže život nám někdy přináší i neočekávaná překvapení a nápady, a jedním z nich se může stát i zajištění oslavy v místech, kde to nikdo z vašich blízkých nebude očekávat.

cateringové firmy

Uspořádejte soukromou oslavu v horách

Víte, co bývá úskalím různých oslav? V první řadě uzavření pozvaných hostů do vymezeného prostoru, nejčastěji velké místnosti. Jste tu natěsnáni, blokuje se tu energie a po chvíli si tu můžete připadat stísněně. Zahradní oslavy jsou na tom přece jen lépe, ale i tak mívá zahrada své omezené prostorové možnosti.

zajištění občerstvení

Co bychom vám teď rádi navrhli jako něco mimořádného, ale přitom velmi účinného, je oslava v horské chatě. Vyplatí se ji pronajmout třeba na celý víkend, aby vaši hosté měli oslavu spojenou s turistikou či cyklistikou, a velmi působivé je to vždy, když se chata nachází ve vyšších nadmořských výškách s krásným výhledem do údolí, například ve Velké Úpě na Portáškách nebo na Pěnkavčím vrchu.

Občerstvení – pro cateringovou firmu není problém nachystat dle domluvy přesný sortiment a množství občerstvení pro vaše hosty, i kdyby to bylo třeba na pronajaté rozhledně na Klínovci. Zajistit catering pro soukromé akce je pro cateringové firmy běžnou rutinou a nemusíte mít pak tedy obavy o to, zda vaši hosté budou mít co pokládat na talířek a čím jídlo zapíjet. Pouze doporučujeme objednávat občerstvení v předstihu, nejlépe několika týdnů, aby bylo možno vše zajistit v požadovaném termínu a ve vynikající kvalitě.