Společnosti · 28. 4. 2023

Tik tok a reklama

Myslím si, že když si člověk chce založit nějakou firmu anebo nějakou společnost, tak samozřejmě také bude chtít, aby mu všechno vycházelo. Takže to také znamená, že by dotyčný člověk měl mít opravdu kvalitní reklamu, která bude jeho firmu a jeho samotného reprezentovat. Opravdu si nedokáži představit fakt, že bych si udělala nějakou krásnou firmu, do které bych se zamilovala na první pohled a potom by se všechno rozplynulo jako pára nad hrncem. A to nedejbože mnou vinou! Hanbou bych se propadla. A věřte mi, že mně už se to jednou stalo. Ale bohužel jsem zkrachovala, přesně tak, jak jsem se bála.

Tik tok mám ráda.

Měla jsem totiž firmu s kamarádkou na půl. Ale bohužel jsme se nějak nedohodly na dalších věcech, takže to nakonec dopadlo tak, že jsme se pohádaly a naše firma potom šla opravdu ke dnu, což mě bolelo u srdce. Bylo to velice smutné, protože tahle firma pro mě znamenala opravdu hodně. Možná to také bylo tím, že jsme se nepohodly kvůli tomu, jakou si dáme reklamu na internet. Chtěla jsem se také zabývat o SEO, jenomže moje kamarádka o to vůbec neměla zájem. I když SEO je pro podnikání Také velice důležité, tak jsem pro to chtěla udělat opravdu všechno.

Moc ráda pracuji.

Já jsem také chtěla dát reklamu na Pinterest a také na tik tok, jenomže kamarádka vůbec nechtěla, protože jí Pinterest a tik tok přišel naprosto zbytečný. A já jsem na to měla samozřejmě úplně opačný názor. Podle mého názoru by to bylo skvělé, protože právě na sociálních sítích a podobných médiích právě lidé tráví opravdu spoustu svého času, takže podle mého názoru by se tam reklama samozřejmě uchytila a vidělo by opravdu mnoho lidí. A například PPC reklama na tik tok nebo také https://www.seoconsult.cz/reklama-na-pinterestu je velice prospěšné znát a vědět jak na to, protože mnoha lidem to prospělo. informací najdete na webu seoconsult.cz