Nákupy · 14. 4. 2024

Skleník krok za krokem


V první řadě to může být dokonce i samotná nabídka na trhu, kdy se to hemží reklamou na nejlepší skleníky, a po zakoupení se nestačíte divit, co vám to vlastně přišlo. Častokrát se jedná o nekvalitní materiál, například lehkou konstrukci, nebo slabé výplně, které těžko obstojí před povětrnostními podmínkami, a to nemluvě o kroupách a prudkém větru. Dalším nebezpečným ukazatelem může být i cenová relace, kdy se nabídka tváří velmi lákavě, ale posléze zjistíte, že vám chybí těsnění do oken a dveří nebo kotvící materiál či další komponenty. Skutečně v tomto případě by nikdy neměla být stěžejní cenová relace, ale spíše materiál a také souhrn všeho, co získáte nákupem, v opačném případě se vše může prodražit. To je skutečně první krok, ujasnit si, jaký skleník chci a od koho.

skleník skleněný

Nabídka skleníků od nás

Naše česká společnost je na trhu skutečně desítky let. Rozumíme nejen výrobě, ale zapojujeme do ní i moderní materiál a technologii. Našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříc, a tak jim nabízíme nejen kvalitní skleníky, které budou sloužit klidně i generace, ale také doplňky nebo služby, které se jim zaručeně vyplatí.

skleník ze skla

Také si náš skleník můžete snadno postavit sami, nebo si objednat rovnou skleník s montáží sklenik.eu. Skleníky Ekogarden mají další výhodu a tou je, že všechny naše modely se dají bez problémů prodlužovat, vždy o 0,5 metru. Samozřejmě nebude chybět ani potřebné okno na větrání. Stačí si pamatovat typ skleníku, který jste si u nás zakoupili a třeba na další rok si ho jednoduše můžete prodloužit.
U nás si můžete objednat skleník i v barvách, což je opět celkem zajímavá nabídka, zvláště pokud budete potřebovat skleníkovou přístavbu, která nezabere tolik místa na vašem pozemku, jako musíte vyhradit pro volně stojící skleník. Vybrat si můžete výplně z polykarbonátu nebo ze skla.