Co pro vás můžeme zajistit ?

– Záznamy a živé přenosy ze sportovních utkání, včetně možnosti komentování přenosu.

– Záznamy a živé přenosy z koncertů a společenských akcí, včetně zajištění ozvučení a přenosu na velkoplošnou obrazovku.

Používáme profesionální techniku. Záznamy i přenosy jsme schopni realizovat v mnoha variantách – od použití pouze jedné kamery až po kompletní nasazení 7 kamer v libovolné kombinaci kamer s pevným záběrem a ovládaných kamer. Živý přenos je nahráván přímo na internet, a to buď na náš kanál na www.tvcom.cz, případně na YouTube.

V průběhu přenosu můžeme vkládat do vysílání aktuální skóre, opakované záběry, reklamy sponzorů, PIP (obraz v obraze), upoutávky na následující akce a podobně. Celkové náklady na přenos si tak můžete snížit prodejem reklamního prostoru v průběhu vysílání pro „SPONZORY PŘENOSU“.

Pro vysílání ve Full-HD kvalitě je třeba v místě pevné připojení k internetu s rychlostí uploadu 5Mbps a vyšší (4G). Vysílání v SD kvalitě jsme schopni realizovat i v místech, kde je pokrytí mobilním internetem 3G ( Vodafone, nebo T-Mobile).

 

Různé možnosti:

Všechny používané kamery mají možnost výstupu v plném HD rozlišení 1920×1080, výstup z online střžiny je možný v plném HD rozlišení, nebo nižším.

Dvě ze sedmi možných kamer mouhou být připojeny bezdrátově jako „mobilní“ kamery (např. pro rozhovory v přestávce zápasu).

 

hriste-priklad

 

Přenos a záznam v minimální konfiguraci s jednou obsluhovanou kamerou můžete mít už od 1500,- Kč

Zašlete poptávku a obratem obdržíte cenovou kalkulaci.

Více informací také na: www.live2net.cz

Top